Percepcja

Forum gildii Percepcja w grze Metin2

Ogłoszenie

Pisać konkretnie i na temat, żeby chaos nie powstał ! :) Froum w pelni dostepne po rejestracji.

#1 2009-01-20 19:02:10

Trulo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 173
Punktów :   

Malymi kroczkami do doskonalosci - czesc 4

Sada majaca na celu sprawdzenie, czy zaczac cos naprawiac, czy zostawic jak jest

W tym temacie proponuje nieco wiecej weny tworczej niz tylko zaznaczenie opcji, lecz jesli ktos nie ma co napisac, to dobre i zaglosowanie bedzie


Bo wiesz jak jest, bo wiesz jak jest, rzuć jakieś drobne na wino,
bo wiesz jak jest, bo wiesz jak jest, rzuć jakieś drobne na wino, ....

Offline

 

#2 2009-01-20 19:42:23

bagej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 44
Punktów :   

Re: Malymi kroczkami do doskonalosci - czesc 4

Hmm dobra zaznaczylem srednio, ale raczej i to na chwile obecna na wyrost

dobra wiadomo na razie nie ma saravela to jest dosyc ciezko, ale bez jaj jest 3 pozostalych dowodcow, a wiekszosc ludzi i tak ma w dupie co oni mowia. Nie maja zamiaru sluchac sorki odejdzcie jak wam sie nie podaoba a nie ze osoba dowodzaca mowi dal sieibe.

Przyklad wczoraj, brakowalo 1,6kk expa do lvl gildi. Grzecznie prosil trulo o chociaz 100k od kazdego co OLAL CHYBA KAZDY, dopiero jak ryknolem ze sie ma exp znalezc to nagle ludzie zauwazyli. Nikt tu chyba nie chce doslownie "wydawania rozkazow" ale widze osobiscie ze sie nie da chyba innaczej.

Ogolnie to uwazam ze poza zamknieciem gildii na nowych na razie (co widze juz mkx zrobil), potrzeba kogos zeby sie wziol za to solidnie i twarda reka, innaczej ,wiekszosc z was bedzie dalej wszystko olewala tak jak pare osob np wczorajsze spotkanie na naszej ziemi.

Jest po prostu pare osob w tej glidii ktorych by wypadalo sluchac bo innaczej powstaje wlasnie chaos i burdelik

Offline

 

#3 2009-01-20 19:52:44

Adi253

Zasłużony

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 64
Punktów :   

Re: Malymi kroczkami do doskonalosci - czesc 4

Zaznaczyłem średnio ponieważ:

zgranie raz jest, raz nie, np. Trulo prosił o wpłacenie 200k expa, ile osób to zrobiło ? No właśnie... Doprosić się o pomoc, albo o odpowiedz na pytanie. Masakra. Dzisiaj pomagałem xXlaska2Xx w 19lvlu konia. Nikt oprócz mnie sie nie zgłosił, a kiedy musiałem iść i szukałem kogoś na moje miejsce bo nie skończyliśmy misji nikt nie raczył nawet odpowiedzieć. Podobno w DT byliście i gadaliście na TS, ale chociaż można odpowiedzieć na pytanie, a nie człowiek gada jak ten głupi i bez posłuchu. Jak zaóważyłem że kombinujecie coś (to było te DT) i pytałem się co sie dzieje nikt mi nie powiedział o co chodzi. Zaplanować coś to też masakra. Albo nikt nie reaguje albo sie wszyscy przekrzykują. Z tamtą ostatnią wojną też kiepsko było. Ja cały czas gadałem coś, Mkx się denerwował, reszta albo spała, albo w przejściu sie bili. Krzyczeli co niektórzy żeby na środek, ale nikt nie posłuchał, albo co niektórzy w ogóle wyszli. To chyba by było na tyle.

Offline

 

#4 2009-01-20 22:34:06

Mkx

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 455
Punktów :   

Re: Malymi kroczkami do doskonalosci - czesc 4

a ja dalem ze dobrze funkcjonuje

1 sa dt
2 sa wojny
3 jest pomoc miedzy graczami ( oczywisice tymi co sie znaja lubia itd )

4 ktos tam zadzi jakos

5 jest duzo nowych przez co sa male zamieszania ale to sie niedlogo wyeliminuje
6 adi zapraszam na tsa, ciezko robic dt i pisac na czacie robilismy dt w dosc malo osob wiec nie dalo sie czasu tracic na czytanie gc i odp
wiec zapraszam reszte ludzi na tsa czasami

Offline

 

#5 2009-01-20 23:31:40

Trulo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 173
Punktów :   

Re: Malymi kroczkami do doskonalosci - czesc 4

pomaganie, hmmm, ja osobiscie pomagam ludzia ktorych znam, a to ze ktos jest w gildii nie oznacza ze jeszcze taka osobe znam. Lubie jak ktos wie co to jest zabawa i doceniam czyjes poswiecenie jesli bieze w niej udzial. A Adi, tak ku scislosci, wczoraj jako jeden z nilicznych wplaciles te 200k expa, to sie chwali, a z drugiej strony narzekasz ze nie odpisuja ludzie na gild czacie, a wczoraj sam sie na spotkanko zbierales z godzine, i w efekcie poszedles tam jak wszyscy sie zmyli, wiec teraz pytanie, jak jest u ciebie z czytaniem gild czatu??

Ja zaznaczylem opcje srednia, poniewaz mam wrazenie ze okolo 30% ludzi jeszcze nie dokonca wie co oznacza slowo gildia. Mkx, masz racje, sa wojny, jest DT, jakas tam pomoc, ale wykonanie tego wszystkiego nie jest najlepsze, jest mnustwo niedomowien, osob spoznialskich, olewajacych i to psuje troszke. Czasem mnie krew zalewa jak widze z 20+ osob zalogowanych (gdzie napewno sa, poniewaz 5 min temu tyle bylo na wojnie na przyklad) i po chwili, jak sie chce zrobic cos co nie jest zwiazanego z korzyscmi, liczba tych osob spada do 12. No ale rozpisze sie pozniej nad tym wszystkim, jak wiecej danych bedzie.


Bo wiesz jak jest, bo wiesz jak jest, rzuć jakieś drobne na wino,
bo wiesz jak jest, bo wiesz jak jest, rzuć jakieś drobne na wino, ....

Offline

 

#6 2009-01-21 13:56:26

Adi253

Zasłużony

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 64
Punktów :   

Re: Malymi kroczkami do doskonalosci - czesc 4

Ano Trulo z czytaniem czatu gildii u mnie jest jak jest Czytam zawsze i wszystko. CO do zebrania to zacząłem na nie jechać jak mi Mkx powiedział że takowe jest. Wywalało mnie wielokrotnie więc nie wszsytko zauważyłem. Przeszdłem na inne ch ale nie było łączności

Offline

 

#7 2009-01-25 11:39:26

Furta

Zasłużony

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 98
Punktów :   

Re: Malymi kroczkami do doskonalosci - czesc 4

Ja tez zaznaczylem srednio.

Od zawsze o percepcji mialem opinie, ze to gildia najlepiej zgrana na feniksie - twierdzilem tak o niej juz dlugo przed wstapieniem do niej.

Napewno duzym plusem sa wojenki. Wychodza nam czasem swietnie co zauwaza topka. Nie oszukujmy sie... powoli boja sie nas penetratorzy, ktorzy odrzucaja wojny gdy nie sa pewni i nie maja skladu.

Co do pomocy to mam zdanie podzielne, gdyz jezeli chodzi o 2v to zdecydowanie wiecej jest osob ktorzy prosza o pomoc niz osob ktorzy pomagaja. Raz wpierniczylo mi sie na spota 6 osob, sami wojowie, prosilem wtedy pilnie kogos o pomoc na guild czacie, nie bede wymienial teraz te osoby ktore expily a niby "nie widzialy" tego czego ja pisalem. Dopiero po 40 minutach walki, gdy pojawil sie saravel i mkx uzyskalem pomoc od nich. Tylko od nich... reszta expila

Do reszty spraw sie nie wypowiadam, bo jak sami wiecie do dt zadko chodze z powodu slabego kompa, ale przydalo by sie wiecej takich wyprawek duza paczka, bo oprocz dt i wojny to widziamy sie czasem tylko w miescie

Offline

 

#8 2009-01-25 13:19:11

Whitex

Członek Gildii

Zarejestrowany: 2008-08-30
Posty: 40
Punktów :   

Re: Malymi kroczkami do doskonalosci - czesc 4

Furta ja jeszcze nie chodze na 2v i przeustek nie mam kupione to nie mam jak tam wejsc

Offline

 

#9 2009-01-26 14:53:30

Adi253

Zasłużony

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 64
Punktów :   

Re: Malymi kroczkami do doskonalosci - czesc 4

A ja tam pomagam wszystkim jak tylko mogę

Offline

 

#10 2009-01-29 18:25:52

Trulo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 173
Punktów :   

Re: Malymi kroczkami do doskonalosci - czesc 4

ci co zaznaczyli opcje srednio lub nizej, niech sie wczuja i pomoga to ogarnac
pewnie spytacie jak?? mysle ze dobrym pomyslem bylo by zwracac uwage dosc systematycznie zeby ludzi tu zagladali, Chocby raz na te 2 dni, to duzo czasu nie zajmie, jak zadnej wyprawy nie bedzie to upewnienie sie zajmie 10 sekund, a jak bedzie, to mozna szybko sie dowiedziec co i jak....


Bo wiesz jak jest, bo wiesz jak jest, rzuć jakieś drobne na wino,
bo wiesz jak jest, bo wiesz jak jest, rzuć jakieś drobne na wino, ....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkomunia-swieta-zaproszenia.eu